Türkiye'deki Faaliyetlerimizi Hızlandırıyoruz!

Ipone Yeni Dağıtım Ağı İle Türkiye Faaliyetlerini Hızlandırıyor!

Motosiklet madeni yağlarının genç ve dinamik markası Ipone, Türkiye pazarında faaliyetlerini hızlandırıyor. Yenilenen dağıtım ağı ile Fransa’da üretilen yağ ve bakım ürünlerini Türkiye pazarında tüketiciler ile buluşturan Ipone, motosiklet tutkunlarının ihtiyacı olan tüm ürünleri sağlıyor.

1985 senesinden bu yana motosiklet madeni yağ ve bakım pazarına hizmet veren Fransız Ipone markasının adı, bir dövüşçünün zafer elde etmek için, bir dövüş sanatları yarışmasında alabileceği en yüksek puan anlamına gelen Ippon teriminden geliyor.

Passion First (Önce Tutku) sloganı ile yola çıkan firma motosikletine tutkun olan kullanıcıları hedefliyor. Çilek kokulu Katana, Samourai spor serisi yağları ve 2 zamanlı motosikletler için kullanılan yağ kutularındaki ölçekler ile de iki teker tutkunlarına ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.  

Ipone’un bakım ve koruma serisi Careline; Motosiklet, Zincir, Motor, Lastik ve Sürücü bakım ürünleri olarak 5 farklı ürün grubundan oluşuyor. Uzun yıllar süren araştırmaların sonucu geliştirilen Careline koruma serisi, verimli ve kolay kullanımlı ürünleri ile yenilikçi formüller sunuyor, motorunuzu koruyor, temizliyor ve parlatıyor. 

Ipone’un bir diğer özelliği yarışçıların kullandığı ürünleri son kullanıcılarından da satın alabilmesi. Ipone; Dakar, World Superbike, Endurance ve MX GP yarışlarında boy gösterirken RedBull ile Moto GP’nin alt serisi olan Rookies Cup’da işbirliği yapıyor. Ipone ürünleri teknik olarak profesyonel takımlar ve sporcular tarafından farklı parkur ve şartlarda test ediliyor. Yarışçılardan gelen veriler doğrultusunda da ürünler geliştiriliyor. Bu da mevcut ürünlerde maksimum performansa ulaşılmasını sağlıyor.

Ipone ürünleri ile detaylı ilgili bilgiye www.ipone.com.tr adresinden ve Ipone Türkiye sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

DİĞER HABERLER DİĞER HABERLER
Tutkunuza Eşlik Etmeye Geldik!​
Ürünlerimizi Keşfedin!